O MNIE

Jestem absolwentem Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej oraz zdanym egzaminie zawodowym – uzyskałem w 2018 r. wpis na listę adwokatów Szczecińskiej Izby Adwokackiej i zawód ten czynnie wykonywałem do dnia 22 października 2021 r., kiedy uzyskałem wpis na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie. Zawód radcy prawnego jest przeze mnie wykonywany do dnia dzisiejszego.  

W ramach świadczonej przeze mnie pomocy prawnej szczególną uwagę poświęcam całościowej analizie sytuacji każdego Klienta, dostosowując zakres porad do indywidualnej sytuacji każdego z Nich. Doradztwo oraz reprezentację przed sądami powszechnymi świadczę zarówno na rzecz osób fizycznych, spółek prawa handlowego oraz innych organizacji, w tym fundacji oraz stowarzyszeń.

Pomoc prawną świadczę dla Klientów również w języku angielskim. W tym zakresie moje umiejętności poświadcza certyfikat TOLES (Test of Legal English Skills) uznawany m.in. przez Law Society of England and Wales. Posługuję się również językiem rosyjskim na poziomie komunikatywnym.

W ramach dotychczasowej praktyki miałem przyjemność współpracy z przedsiębiorstwami i organizacjami funkcjonującymi m.in. w branżach IT, e-commerce, gospodarki nieruchomościami oraz górnictwem morskim. Wiedza i doświadczenie pozyskiwane w wyniku podejmowanych kooperacji pozwala mi na kompleksowe zrozumienie problemów, przed którymi zmagają się moi Klienci.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec; angażuję się również non-profit w działalność stowarzyszeń wspierających i promujących szeroko pojęte rzemiosło.